Džínová bunda v roce 2018? Ano! Bude to hit!

8. 1. 2018 | Tomáš Bederka | MÓDA sdílet tweet pin

Photo by Calvin Klein

Nesmrtelná džínovina

V posledních letech pozorujeme, jak se různé trendy z minulosti stále vrací a obnovují. Je ale jen pár kousků, které zůstávají téměř neměnné a trendy ať je jakýkoliv rok. Tím kouskem je i džínová bunda, kterou ať chcete nebo ne, budete tento rok vídat stále častěji, jelikož móda „hipster“ a to, že každý chce být jedinečný a zároveň cool se stává stále více „novou černou“.

Jedinečnost a autentičnost je dnes taková rovnováha mezi tím jak zůstat sám sebou a přitom být cool. A to přesně denim, tedy džínovina je. Je stále jedinečná, cítíte se v ní sami sebou a přitom cool a trendy.

Důkazem tohoto tvrzení jsou i celebrity a módní značky. Na New Yorském týdnu módy jsme mohli najít například u značek Calvin Klein, Tibi a Adam Selman vždy nějakou džínovou bundu, která byla velký prodejní hit. To samé legendární Levi’s, kde se věnují džínovině od svého začátku a nevypadá to, že by hodlali tento trend změnit. Například Gigi Hadid a Maybelline ve své spolupráci použili co? No přeci džínové outfity.

 

Kromě Gigi Hadid můžeme potkat na ulicích Manhattanu například i Selenu Gomez v její džísce od Calvin Klein. Nebo třeba takový Kanye West s jeho speciální bundou od Balmain, která byla zdobena drahými kameny a perlami.

Co třeba nová kolekce #MyCalvins od Calvin Klein s rapery A$AP Rocky, A$AP Ferg a dalšími? No přeci džínové bundy a kalhoty!

 

Tak to oprášíme

Džínovina je prostě nesmrtelná a velké módní domy to moc dobře ví a proto se vždy snaží do svých kolekcí zapojit nějaký nový a originální kousek. Tento rok bude proto velký comeback džínových bund a my jen musíme buď oprášit džísku po dědovi, tátovi či mamce, nebo zajít do některého z obchodů a vybrat si tu svou, novou a originální.

 

Český zpěvák a herec Christopher Mumba

 

 

I černý denim je stále cool. foceno na pražském Strahově.

 

Streetová móda a denim k sobě skvěle ladí. Henrique – foceno na Náměstí Republiky

 

Photo by Valerie Elash on Unsplash

sdílet tweet pin